Cont Contact
Coșul tău
DPD & FedEx – termen de livrare pe pagina produsului.
Ai nevoie de ajutor? Întreabă asistentul nostru AI

Lassig About Friends Mini raton

Lassig About Friends Mini raton
Lassig About Friends Mini raton
Lassig About Friends Mini raton
Lassig About Friends Mini raton
Lassig About Friends Mini raton
Lassig About Friends Mini raton
Lassig About Friends Mini raton
Lassig About Friends Mini raton
125,77 lei
The Lassig About Friends Mini Szop (raccoon) is a backpack designed for children. It is made from polyester and features a raccoon design.Key featuresRaccoon designBackpack stylePolyester materialSpecificationsBrand: LassigMPN: 1203021250Height: 24.000Width: 20.000Depth: 9.500Weight: 0.140Material: ... Citește mai mult
Stoc 10 Cod 2891026 Marcă LASSIG Model 1203021250 Garanție 2 ani
CategorieRucsacuri

Livrare și retururi

Livrare estimată luni, 9 noiembrie
Te ținem la curent prin sistemul nostru detaliat de urmărire
Opțiuni de plată
Card bancarVisaMastercardPayPalApple PayGoogle PayTransfer bancar

The Lassig About Friends Mini Szop (raccoon) is a backpack designed for children. It is made from polyester and features a raccoon design.

Key features

  • Raccoon design
  • Backpack style
  • Polyester material

Specifications

  • Brand: Lassig
  • MPN: 1203021250
  • Height: 24.000
  • Width: 20.000
  • Depth: 9.500
  • Weight: 0.140
  • Material: Polyester
Specificații
Categorie
Rucsacuri
EAN
4042183396781
Marcă
Lassig
Model
1203021250
MPN
1203021250
Istoricul prețului în ultimele 6 luni
Lassig About Friends Mini raton
Actual
125,77 lei
Minim
125,64 lei
Maxim
130,10 lei
Variație 24 h
+0,00 lei   +0%
Săptămână
-0,03 lei   0%
Lună
-1,60 lei   -1%

Scrie o recenzie

Evaluare *
Notă: codul HTML nu este interpretat.

Mai multe produse LASSIG în această categorie

Produse populare din această categorie

Vânzător: UAB KUR LT · Laisvės pr. 125A, LT-06118 Vilnius, Lituania · Cod de înregistrare 303192950 · Cod TVA LT100008198612 · Livrare din UE (Lituania)
WhatsApp
Messenger
Bună, sunt asistentul AI al DistriNode. Te pot ajuta să găsești produse, să compari opțiuni, să creezi PDF-uri cu oferte sau să deschizi cereri de suport.
Toate categoriile